Bilgi ve Rezervasyon Hattı: 0 (256) 645 01 66
Bilgi ve Rezervasyon Hattı:
0 (256) 645 01 66
  • Türkçe
  • İngilizce
  • Fransızca
  • Rusça

Odalar

Balayı Odası

Balayı OdasıRüya gibi bir balayı için hazırlanmış suitimiz, tüm konforu ile hizmetinizdedir. 45 m2 genişliğinde özel dekore edilmiş yatak odası, parke zemin, minibar, telefon, split klima, elektronik güvenlik kasası, wireless internet , lcd tv, jakuzi, duş, saç kurutma makinesi ve balkona sahip suitimiz deniz manzaralıdır.

Suit Oda

Suit OdaKonforunuz için özenle dekore edilmiş 40 m2 alana sahip odamız parke zemin, minibar, split klima, telefon, elektronik güvenlik kasası, wireless internet , lcd tv, duş, saç kurutma makinesi ve balkonunda jakuzi ile hizmetinizdedir.

 

 

Club De Luxe Aile Odası

Club Oda35 m2 alana sahip olan tamamı balkonlu odalarımız ara kapılı 2 yatak odası, parke veya seramik zemin, tv, minibar, split klima, telefon, güvenlik kasası, wireless internet duş, ve saç kurutma makinesine sahiptir.

 

 

Dublex Aile Odası

Dublex Aile Odası40 m2 alana sahip olan tamamı teraslı odalarımız 2 kattan oluşmaktadır. Alt katta 1 yatak odası duşlu bir banyo, üst katta 1 yatak odası ve jakuzi bulunmaktadır. Seramik zemin, tv, minibar, split klima, wireless internet , telefon, güvenlik kasası ve saç kurutma makinesine sahiptir.

 

Ranzalı Aile Odası

Ranzalı Aile Odası25 m2 alana sahip aile odalarımız balkonlu veya teraslı olup, parke veya seramik zemin, tv, minibar, split klima, telefon, güvenlik kasası, wireless internet ,duş, ve saç kurutma makinesine sahiptir.

 

 

Ana Bina Odaları

Özenle dekore edilmiş 24-31 m2 alana sahip odamız seramik zemin, , tv, minibar, split klima, telefon, güvenlik kasası, wireless internet ,duş, ve saç kurutma makinesine sahiptir.

Club/Standart Oda

19-22 m2 alana sahip aile odalarımız balkonlu veya teraslı olup, parke veya seramik zemin, tv, minibar, split klima, telefon, güvenlik kasası, wireless internet ,duş, ve saç kurutma makinesine sahiptir.